SK PL EN DE

Drevenica u Miloša


Srdečne Vás pozývame do našej drevenice u Miloša, ktorá je situovaná v krásnom horskom prostredí Poráčskej doliny v Slovenskom rudohorí, v okrajovej oblasti Slovenského raja. Vďaka výbornej polohe ubytovania je toto miesto ideálnou voľbou pre nadšencov turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V zimných mesiacoch si prídu na svoje lyžiari v lyžiarskych strediskách Poráč Park a Brodok.

Pobyt u nás si môžete spríjemniť taktiež návštevou rôznych historických a kultúrnych pamiatok Spiša. Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v útulnej moderne zariadenej drevenici s celkovou kapacitou 8 lôžok. Priestranná obývačka prepojená s kuchyňou Vám spríjemní oddych po výlete melódiou praskajúceho dreva v kozube. Drevenica je tiež vybavená televíziou – Skylink, rádiom, Wifi pripojením a klimatizáciou. V plne vybavenom kuchynskom kúte si môžete uvariť Vaše obľúbené rodinné jedlo a zasadnúť k spoločnej večeri. Na poschodí sú pre Vás pripravené pohodlné postele usporiadané v dvoch spálňach. V našej drevenici je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Rannú kávičku si môžete vychutnať na terase pred drevenicou odkiaľ máte krásny výhľad na lyžiarsky svah a rozsiahlu okolitú prírodu. K správnej chatovačke patrí aj výborný guľáš, ktorý si viete uvariť v prístrešku pri drevenici. O zábavu majú postarané u nás aj tí najmenší. Na zelenej ploche pred drevenicou čaká deti trampolína, šmýkačka, hojdačka a priestor pre rozmanité hry.

Pevne veríme, že pobyt u nás si užijete a do krásneho prostredia Drevenici u Miloša zavítate opäť. Tešíme sa na Vás.

Obsadenosť Drevenice u Miloša